Jak zacząć oszczędzać? Obniż rachunki za prąd!
26 / 11 / 2019

Jak zacząć oszczędzać? Obniż rachunki za prąd!

Energia – używamy jej codziennie. Zasilamy nią wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne – małe i duże AGD, RTV, komputery, ładowarki itp.

Fotowoltaika to rozwiązanie, które pomoże Ci stworzyć własną elektrownię. Co to oznacza? Prąd, który zostanie wytworzony z paneli fotowoltaicznych i przetworzony przez inwerter, potrafi zaspokoić 100% zapotrzebowania na energię elektryczną, której potrzebujesz przez cały rok. Czasami nie zdajemy sobie sprawy ile prądu zużywamy jednego dnia, a co dopiero przez cały rok.

 

Inwestycja

Inwestycja - najczęściej pierwszym skojarzeniem z taką innowacją jest wysoki koszt jej wykonania. Jednak wkład pieniędzy w budowę własnej elektrowni, w porównaniu do taniej eksploatacji szybko przynosi korzyści. I to już na zawsze.
Czy Polska jest odpowiednio nasłonecznionym krajem, aby panele słonecne dobrze działały? TAK. To innowacyjne rozwiązanie pomoże Ci już zawsze mieć prąd w stałej cenie. Podwyżki od lokalnych dostawców nie będą już Ciebie dotyczyć! Możesz nawet swoją nadwyżkę prądu sprzedać. Będziesz niezależny, żadna  przerwa w dostawie prądu Cię nie zaskoczy!

 

Umów się z naszym doradcą!